رابطه موضوع پیچیده و شکننده ایه. این قضیه خصوصا در مورد دو نفر که در رابطه عاشقانه هستن، شدت بیشتری داره. در بیشتر مواقع بازگرداندن رابطه به وضعیت ساده اون، ممکن نیس. وقتی احساس بین دو نفر از بین میره، بازگرداندن اون به حالت اولش کار ساده ای نیس و در این مرحله که بعضی شروع به دروغ گفتن می کنن. از شما دعوت می کنیم با ادامه این مقاله همراه باشین تا ۱۰ نشونه هشداردهنده درباره یک طرفه شدن رابطه عاطفی تون رو بشناسین.

 

بررسی گوشی موبایل

این جمله رو به خاطر داشته باشین: هیچکی نمیتونه آروم بنشیند و ببینه بقیه وسایل شخصی اونو جستجو می کنن. این کار واسه هیچکی خوب نیس. فرض کنین خیلی اتفاقی گوشی موبایل همسرتون رو برمی دارین و در اون سرکی می کشین. از قضا واکنش اون به این کار شما تندوتیز و منفیه. شما مطمئن هستین اون از دید روانی سالمه و این واکنش مربوط به کاریه که انجام دادین .دراین صورت شاید بشه نتیجه گرفت که اون سعی می کنه چیزی رو از شما مخفی کنه.

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

تا دیروقت سرِ کار ماندن

بعضی وقتا کسائی که ادعا می کنن تا دیروقت سر کار می مونن واقعا مشغول به کار هستن، اما در مواردی هم تا دیروقت سر کار بودن می تونه نشونه وجود رابطه عاشقانه ای در محل کار یا بی علاقگی به دیدن طرف مقابل باشه. سؤال اینجاست که این اتفاق به چه دلیل اتفاق افتاده؟ شما باید جواب این سؤال رو در یک گفت و گوی آروم و به دور از نا آرومی پیدا کنین؛ به امید اینکه بعد از حل موضوع هردوی شما بعد از کار، واسه رسیدن به منزل و ملاقات همدیگه لحظه تعدادی کنین.

بی دلیل حسود شدن

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

در حد مطلوب و کم، حسادت حسی فوق العاده! و خصوصا در سالای اول رابطه این حس بسیار دلپذیر و مطلوبه، چراکه عشق شما رو به طرف مقابل تون نشون می ده. اما اگه معشوق یا معشوقه ی شما پس از گذشت چند سال از شروع رابطه به طور دائم و بی دلیل به شما حسادت کرد، احتمال داره که خودش در خیانت دستی بر آتیش داشته باشه!

ناراحتی از توجه و علاقه زیاد

ما بیشتر از طرف کسی که دوست مون داره یا عاشق مونه کمبود توجه و بیان عشق رو احساس می کنیم. بیشتر مردم از بیان عشق و صمیمیت شریک عاطفی شون لذت می برن، اما اگه شما به شریک عاطفی تون توجه نشون میدید و اون از دریافت اون دوری می کنه و تمایلی بهش نداره، بهتره دست از این کار بکشین و تا دلیل اونو متوجه نشده اید از توجه نشون دادن یک طرفه دست وردارین.

از بین رفتن صمیمیت

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

صمیمیت عامل مهم و تأثیرگذار در یک رابطه هماهنگه. شوروشوقی که در اول یک رابطه هست طبیعتا پس از یه مدت رنگ وبوی خود رو از دست می ده، اما از بین رفتن صمیمیت در رابطه نشونه خطرناکیه. واسه نجات رابطه تون بهتره در این مورد با شریک عاطفی تون صحبت کنین و از اون بخواهید بگه که در قلبش چه میگذره و به چه دلیل یه مدته که نسبت به شما سرد شده.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   ۱۰ نمونه از خلاقانه ترین شکایات مشتریان از شرکت های معروف دنیا

برنامه ریزی نداشتن واسه آینده

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

کسائی که در یک رابطه سالم هستن دوست دارن برنامه هاشون رو با شریک عاطفی شون در بین بذارن. این موضوع خصوصا در سال اول رابطه شدت بیشتری داره. موضوعات بحث می تونه جور واجور باشه مثلا اینکه قراره کجا زندگی کنین؛ در شهر یا در جای خلوت و آرامی در خارج از شهر؟ هردوی شما دوست دارین حیوان خونگی داشته باشین؟ و موار مثل. اگه یکی از شما تمایل نداره درباره آینده مشترک با دیگری صحبت کنه، باید سعی کنین دلیل این رو پیدا کنین.

بی دلیل و پشت سرهم هدیه دادن

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

همه هدیه گرفتن رو دوست دارن. این حس خصوصا در مورد خانوما قوی تره. اونا وقتی هدیه می گیرن احساس می کنن یک الهه هستن! اما چه پیش میاد اگه کسی بیشتر از اندازه به شما هدیه بده؟ در اول شاید هیجان زده میشید، اما پس از یه مدت شک و دلایل منطقی به سراغ تون میاد. از خود می پرسین واسه چه این کار رو می کنه؟ چیزی هست که واسه اون احساس گناه یا شرم می کنه؟ این هدایا پوششی بر آنهاست؟

ایجاد و خوی خشن پیدا کردن

در زندگی همه ما شرایط سختی اتفاق میفته که ما رو تحت فشارِ استرس یا نا آرومی قرار می ده. واسه همین هیچکی نمیتونه ادعا کنه که همیشه ایجاد و خوی ثابتی داره، اما اگه دفعات این نوسان زیاده یا مطمئنین که دلیل اون استرس و فشارهای کاری نیس، باید اونو جدی بگیرین. بهتره در این مورد خودمونی و صمیمانه صحبت کنین تا فهمیده باشین در رابطه تون چه میگذره.

عوض کردن بحث در بین یک گفت و گوی جدی

۱۰ نشونه که اخطار می ده رابطه عاطفی تون یک طرفه آموزشی

روشنه که بی معطلی پس از رسیدن به منزل از سر کار یا وقتی واسه خواب و استراحت آماده میشیم زمانای مناسبی واسه یک بحث جدی نیستن، اما بعضی وقتا شریک عاطفی شما از بحث درباره هر موضوعی طفره میره. گویا اون در تلاشه تا از صحبت کردن در مورد چیزی که شما مطرح کردین پرهیز کنه. میشه گفت این نشونه ایه که شما باید درخصوص آینده رابطه تون کمی نگران باشین.

معرفی نکردن شما به دوستان

اگه مدت هاست در رابطه هستین و شریک عاطفی تون خیلی علاقه ای نداره که شما رو به دوستان صمیمی اش معرفی کنه، می تونین اونو نشونه ای منفی درنظر بگیرین. اگه اون در مورد شما جدیه، نباید در این مورد دودلی نشون بده. دائم می گه آمادگی این کار رو نداره و حس می کنین واسه این کار بهونه می تراشد!؟ شاید در این شرایط شما نمی خواهید با حقیقت روبرو شید. چون به نظر می رسه اون قدرها هم که فکر می کنین در دل اون جای ندارین!

 


دسته‌ها: آموزشی